Betterstyle – twój dom z pomysłem

Czy lubisz poczucie zorganizowanej przestrzeni? My uwielbiamy! Zapraszamy do odkrycia rozwiązań, które pomogą utrzymać porządek w twoim domu. Dzięki Betterstyle w łatwy sposób możesz ulepszyć swoje miejsce zamieszkania.

Aby uporządkować spiżarnię, sugerujemy wyjęcie wszystkiego z półek i podzielenie produktów, na które niedługo zostaną przeterminowane, aby można było ich użyć w najbliższym czasie i nie zmarnować.

Gotowe? Teraz grupuj produkty według kategorii, na przykład: miody i dżemy; papryczki chili, sosy i inne ostre przyprawy; zboża, ziarna i nasiona; konserwy itp. Następnie przydziel miejsce każdej grupie w szafkach.

Zalecamy używanie pudełek do żywności. Produkty BetterStyle zapewniają wygodne przechowywanie, a zarazem zapewniają dużą szczelność. Dzięki temu nie wpadną tam żadne insekty, a żywność długo zachowa swoją świeżość. Przezroczyste pojemniki pozwalają zobaczyć co jest w środku, bez potrzeby otwierania pudełek.

Pojemniki BetterStyle do przechowywania produktów

Kolejnym świetnym pomysłem, który pozwoli Ci wykorzystać każdy centymetr Twojej spiżarni, jest wykorzystanie dodatkowych półek. Dodatkowe półki pozwalają wygospodarować więcej miejsca.

Betterstyle prezentuje ciekawe rozwiązania

Jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia wyglądała na bardziej uporządkowaną i uporządkowaną, następnym krokiem jest utrzymanie porządku w swoim blacie poprzez przypisanie miejsca do każdego elementu.

Z BetterStyle to zadanie jest bardzo proste, dzięki różnym rozwiązaniom, które możemy zastosować Twoje przybory kuchenne, suszarki, rolki papieru i inne przedmioty znajdą szybko swoje miejsce.

Rozsuwany organizer do szuflady BetterStyle

Miej pod ręką wszystko, czego potrzebujesz do gotowania. Istnieje wiele możliwości uporządkowania sztućców, ale szuflady z przegrodami to najlepsza opcja. Pełen katalog BetterStyle możesz przejrzeć na stronie partnera. Znajdziesz w nim tysiące produktów do domu.

Betterstyle w twojej szafie

Wracasz do domu i zostawiasz kurtkę lub torbę na meblach lub na łóżku? Tak, wiemy, że czasami tak się dzieje, ale dni mijają, rzeczy się gromadzą i wszystko zamienia się w chaos. Nie martw się, mamy rozwiązania, aby łatwo i ekonomicznie utrzymać porządek w Twojej sypialni i garderobie. Przydadzą się specjalne wieszaki.

Wieszaki do ubrań.

Elegancka garderoba – to najlepsza opcja do przechowywania ubrań. Ma wszystko: jest praktyczna i bardzo pojemna, ma miejsce do powieszenia i posiada półki na buty i akcesoria.

A jeśli chodzi o brudne ubrania, nie ma nic lepszego niż kosz o dużej pojemności, który oprócz idealnego rozmiaru ma bardzo nowoczesny design, który łączy się z każdą dekoracją. 

BetterStyle

Czy wiesz już jak zrobić porządek w domu? Utrzymanie czystości i porządku jest możliwe, aby sobie ułatwić to zadanie warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dołącz do Nas za pomocą krótkiego formularza rejestracyjnego – rejestracja BetterStyle. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *